Dariusz Bereski

>> wróć do listy osób
 
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski
  • Dariusz Bereski

Płeć mężczyzna
Rok urodzenia 1965
Sylwetka proporcjonalna
Kolor włosów pieprz i sól
Kolor oczu brązowe
Karnacja ciemna
Rozmiar odzieży L
Agent aktorski Agencja Skene
info@skene.pl
+48 22 841 38 21
Resume Teatr im. Wilama Horzycy Toruń

Wykształcenie:

1988 - PWST we Wrocławiu

Filmografia:

2013 - odc. 6, 7 Seria II w LEKARZE (rola: Trener żużla), reż. Filip Zylber
2008 - odc. 611 w M JAK MIŁOŚĆ (rola: Pisarz)
2008 - odc. 101 w FALA ZBRODNI (rola: Marczuk)
2007 - odc. 84, 86, 90-93 w FALA ZBRODNI (rola: Marczuk)
2006 - odc. 60 71,73, 76-79 w FALA ZBRODNI (rola: Marczuk)

Spektakle:

2008 - IN EXTREMIS.HISTORIA ABELARDA I HELOIZY (Kuzyn Fulberta, Uczeń, Mnich), reż.: I.Kempa
2008 - HAMLET (Poseł, Ochroniarz), reż.: M.Bogajewska
2008 - OBYWATEL.HISTORIA Z PIOSENKAMI REPUBLIKI,
reż.: J.Bończyk
2007 - PAKUJEMY MANATKI.KOMEDIA NA OSIEM POGRZEBÓW (Elisza),
reż.: I.Kempa
2007 - NIESTWORZONA HISTORIA ALBO OSTATNI TATUŚ (Bąbel, Tenor), reż.: G.Gietzky
2006 - SEN NOCY LETNIEJ (Spój), reż.: P.Łysak
2006 - MEDEA (Posłaniec), reż.: M.Wierzchowski
2006 - OPERA ŻEBRACZA (Matt), reż.: Zespół
2005 - ZBRODNIA I KARA (On), reż.: A.Bubień
2005 - ZBRODNIA I KARA, forma twórczości: asystent reżysera,
reż.: A.Bubień
2005 - UROCZYSTOŚĆ (Poul), reż.: N.Rakowski
2004 - WIŚNIOWY SAD (Jasza), reż.: A.Bubień
2003 - MARAT/SADE (Pacjent), reż.: A.Bubień
2003 - KOPCIUSZEK (Mieszczanin), reż.: W.Komasa
2003 - WOYZECK (Karol), reż.: I.Kempa
2002 - FRANCISZEK VILLON NA DWORCU, reż.: M.Stebnicka
2001 - IWONA, KSIĘŻNICZKA BURGUNDA (Cyryl), reż.: A.Rozhin
2001 - KOCHAM PARYŻ, forma twórczości: asystent reżysera,
reż.: J.Bielunas
2001 - KOCHAM PARYŻ, reż.: J.Bielunas
2000 - W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA (Gazeciarz; Murzyn; Surfer),
reż.: J.Bielunas
2000 - PIĘĆ DNI Z ŻYCIA KOPERNIKA (Piotr z Torunia), reż.: D.Bereski
2000 - PIĘĆ DNI Z ŻYCIA KOPERNIKA, forma twórczości: reż.i adaptacja tekstów
2000 - ANIOŁY W AMERYCE. NOWE TYSIĄCLECIE NADCHODZI (Henry, Prior II), reż.: M.Fiedor
1999 - RYSZARD III (Lord Hastings), reż.: A.Bubień
1999 - SKĄPIEC (Kleant), reż.: B.Semotiuk
1999 - GRA (Anioł), reż.: C.Domagała
1998 - PAN TADEUSZ (Hrabia), reż.: I.Jun
1997 - GWAŁTU, CO SIĘ DZIEJE! (Błażej), reż.: A.Bubień
1997 - AGNES (Młody cudzoziemiec), reż.: A.Augustynowicz
1997 - PINOKIO (Pierrot;Kruk;Włóczęga;Uczeń), reż.: C.Domagała
1996 - MAŁY KSIĄŻĘ (Pilot), reż.: C.Domagała
1996 - MAŁY KSIĄŻĘ, forma twórczości: asystent reżysera,
reż.: C.Domagała
1996 - MIARKA ZA MIARKĘ (Angelo), reż.: K.Pankiewicz
1996 - KRÓLOWA ŚNIEGU (Mleczarz, Kruk, Zbój, Strażnik),
reż.: J.Medwecki
1995 - ŚLUBY PANIEŃSKIE (Gustaw), reż.: Z.Bielawski
1995 - STARA KOBIETA WYSIADUJE(Pan dystyngowany), reż.: A.Bubień
1995 - REWIZOR (wan Kuźmicz Szpiekin), reż.: J.Krasowski
1995 - ALICJA W KRAINIE CZARÓW (Ptak;Kapelusznik;Karta),
reż.: J.Medwecki
1995 - NORWID, reż.: A.Obidniak
1994 - POSKROMIENIE ZŁOŚNICY (Hortensjo), reż.: J.Krasowski
1994 - GLĄTWA NOWA (Fletrycy), reż.: A.Bubień
1994 - STRASZNY SMOK (Ricardo;Cyrulik I; Pan na...), reż.: J.Medwecki
1992 - PINOKIO (Dyrektor Cyrku;Woźny;Pierrot), reż.: J.Medwecki
1992 - NIE BÓJMY SIĘ UCZUĆ, reż.: Z.Sobociński
1992 - KONTREDANS (On), reż.: J.Zoń
1992 - BAMBUKO (Pies Paradoks), reż.: J.Bielunas
1992 - KOLĘDNICY, reż.: J.Skotnicki, Z.Bielawski
1991 - ŚWIĘTOSZEK (Walery), reż.: Z.Bielawski
1991 - MUZEUM, reż.: A.Weltschek
1991 - GYUBAL WAHAZAR (Fietrycy Dymont), reż.: J.Bunsch
1991 - CIUCIUBABKA ALBO ŚLEPIEC (Ryży-Niewolnik), reż.: M.Bober
1990 - MISIACZEK I MAGICZNY GARNEK (Marszałek), reż.: B.Rudnicki
1990 - TANGO (Edek), reż.: Z.Bielawski
1990 - ROMANS RÓŻY (Pilot), reż.: A.Weltschek
1990 - WIELKANOC, reż.: E.Myśka
1990 - MONACHOMACHIA (Rajmund), reż.: J.Zoń
1990 - MARTWE DUSZE (Młodzieniec; Proszka; Numerowy),
reż.: W.Hołdys
1989 - GMACH (Ajent XI), reż.: J.Zoń
1989 - MIŁOŚĆ DO TRZECH POMARAŃCZY (Cudak), reż.: A.Jamróz
1989 - NOC WALPURGII, reż.: J.Zoń
1988 - BIESY (Kapitan Liebiadkin), reż.: K.Rogoż
1988 - SEN NOCY LETNIEJ (Tezeusz; Elf Trzeci), reż.: W.Zawodziński
1988 - PRZYGODY PCHŁY SZACHRAJKI (Chłopiec II), reż.: W.Sierpiński
1988 - PROMEHIDION, reż.: A.Obidniak
1987 - SZALEŃSTWO MACIEJA (Piotruś-PWST), reż.: W.Ziemiański
1987 - BAL W OPERZE (Dyplom PWST)
1987 - CZŁOWIEK JAK CZŁOWIEK, reż.: H.Herman-Cieślik, M.Walczak-Deleżyńska, J.Kozłowski